Anasayfa
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
İletişim
Talep Formu
 

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

RADORE TELEKOM

dersonet

Sunucularımızın (Server) yer aldığı (Hosting) kurum olan RADORE TELEKOM, ülkemizin en önemli BT şirketlerinden birisidir. Gerek bant genişliği, gerekse alt yapı imkanları, gerek yerleşke güvenliği, gerekse insan kaynağı ile sizlere sorunsuz hizmet vermemizde önemli bir iş ortağımızdır.
 
BİLDEM

Sekonic Optik Okuyucularda, her anlamda iş birliği yaptığımız çözüm ortağımızdır. Özellikle son yılarda ürün yelpazesinde çok önemli gelişmeler yaparak, her seviyede müşteri ihtiyacını karşılayabilecek çeşide ulaşan Sekonic Optik Okuyucular Japon teknolojisi ve üretim garantisiyle BİLDEM ile birlikte kullanımınıza sunulmaktadır.

 

EKOMESAJ ( Mobilişim ) TELEKOM

Datasis Yazılım Donanım İletişim Yayıncılık Eğt. ve Sınav Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. EKOMESAJ ( Mobilişim ) Telekom İletişim San. Tic. Ltd. Şti. tarafından sunulan, TOPLU MESAJLAŞMA servisinin pazarlamasına destek vermektedir.

 

ÖZGÜR ZAMAN

Öğrenci devam kontrolleri, parmak izi okuma, yüz okuma, kart okuma gibi teknolojik cihazlarla takip edilebilmektedir. İsteyen kurumlara turnike desteği de verilmektedir.

 

TURKCELL + HERMES İLETİŞİM

Toplu Mesaj Gönderiminde, Turkcell ve Gold Bayi statüsü ile Hermes  İletişim, DATASİS'in çözüm ortağıdır. Ülkemizin en önde gelen İletişim Operatörü olan TURKCELL'in teknolojik alt yapısına, HERMES İLETİŞİM üzerinden, yazılımlarımızı entegre ederek sizlere hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

DATASİS, TURKCELL- HERMES İş Ortağı olup, kısa mesaj hizmetleri alanında aktif olarak, satış / pazarlama desteği vermektedir. http://www.hermesiletisim.net/is-ortakligi/is-ortaklarimiz


 
[ Anasayfa ]                     [ Hakkımızda ]                       [ İnsan Kaynakları ]                     [ İletişim ]
 
® Copyright 2008 ©
  Datasis Yazılım, Donanım, İletişim, Yayıncılık, Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. Tel : 0216 577 2627 - 0216 469 4869 - 0505 825 5095